We are glad to share our expertise with you ....

Government and Corporate IT system architectures

Industry 5.0 human-centric collaboration solutions

On-demand immersive workplace learning services

Junior O365 konzultant/Power Platform konzultant, developer

Miesto práce: Košice/Home-Office
Termín nástupu: dohodou
Ponúkaný plat: 1000 €/mesiac, finálna úroveň mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností kandidáta.
Pracovný pomer: plný/čiastočný úväzok

Náplň práce:
Spolupráca s obchodným tímom a klientom počas pre-sale fázy
Spolupráca s vývojármi pri návrhu technického riešenia, ktoré reflektuje očakávania zákazníka
Spolupráca pri zbere a analýze biznis, funkčných a nefunkčných požiadaviek
Zapojenie do vývojárskych prác v Power Platforme
Podpora testovacej fázy riešenia formou analýz a opráv chýb
Podpora v produkcii: spolupráca pri odstraňovaní identifikovaných incidentov a chýb

Požiadavky na uchádzača:
Znalosť Microsoft 365, hlavne SharePoint Online
Znalosť Microsoft Power Platform – Power Apps, Power Automate, Power BI
Znalosť funkcií, návrh architektúry, tvorba, implementácia a administrácia riešení v Microsoft Power Platform a Microsoft 365
Analytické myslenie, aktívny prístup k práci
Zodpovednosť, samostatnosť a ochota učiť sa
Znalosť anglického jazyka

Požadované vzdelanie:
Vysokoškolské – technické, IT, matematické alebo ekonomické zameranie

Ponúkame:
zaujímavú prácu, možnosť osobného rastu, odmeny závislé od výsledkov

Kontakt na zaslanie CV: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.